o firmie

O firmie

Beton-Bud Sp. z o. o. to spółka utworzona w lipcu 2004 roku. Podmiotem działalności spółki jest sprzedaż betonu towarowego, płyt drogowych, ogrodzeń betonowych, prefabrykatów betonowych oraz zapraw murarskich.

Firma Beton-Bud Sp. z o. o. od utworzenia skupiała się na jakości przy zachowaniu konkurencyjnych cen. Strategia ta pozwoliła na szybki rozwój spółki i zaoferowanie naszym klientom rozszerzonego zakresu usług oraz inwestycje w nowe technologie. Pozwoliło to na rozszerzenie produkcji o płyty drogowe, ogrodzenia betonowe czy prefabrykaty betonowe. Umocniło to pozycje firmy na lokalnym rynku jak również dało możliwość oferowania naszych usług w całym kraju czy za granicą.

Najważniejszym kapitałem firmy Beton-Bud Sp. z o.o. są jej pracownicy. Firma posiada wykwalifikowany i przeszkolony personel co pozwala zaoferować klientom wysoką jakość usług. Beton-Bud Sp. z o.o. posiada własną bazę, wyposażenie oraz niezbędny sprzęt do produkcji, a także sprzęt do transportu betonu towarowego (pompy do betonu, betonomieszarki) dzięki czemu klientowi oferujemy kompleksowy zakres usług. Sprzęt, który posiadamy daje gwarancje najwyższej jakości, jak również komponenty użyte do produkcji, które są dostarczane z renomowanych firm znanych na rynku europejskim.

W ciągu kilku lat firma umocniła się na lokalnym rynku i podjęła współpracę z wieloma znanymi firmami budowlanymi w Polsce.

Serdecznie zapraszamy do współpracy z nami i skorzystania z naszych usług.