Sprawdź ofertę firmy z 20 letnim doświadczeniem

Firma BetonBud oferuje swoje produkty i usługi w mieście Tarnobrzeg i okolice. Miasto położone jest w województwie podkarpackim, na prawym brzegu Wisły. Atrakcję turystyczną w ostatnich latach stało się Jezioro Tarnobrzeskie. Co roku gromadzi fanów rozrywek wodnych, czy plażowania. Wzdłuż jeziora rozpościera się przyjemna dla odwiedzających, piaszczysta plaża. Jeśli pochodzisz z miasta Tarnobrzeg i okolic lub planujesz budowę na tym obszarze, firma BetonBud jest producentem usług i produktów z betonu. Posiada doświadczenie wielu lat pracy z tym surowcem, a także odpowiednie wyposażenie i urządzenia niezbędne do pracy z betonem.

Bloki i klocki betonowe w mieście Tarnobrzeg i okolice

Klocki betonowe charakteryzują się szerokim zastosowaniem w branży budowlanej i przede wszystkim bardzo łatwym montażem. Swoją konstrukcją przypominają klocki Lego. Jeśli chcesz zapytać o więcej szczegółów związanych z blokami betonowymi, wyspecjalizowani pracownicy firmy BetonBud są gotowi odpowiedzieć na szereg pytań i pomóc w realizacji projektu. Zapewniamy indywidualne podejście do wykonania zamówienia i oszacowania wyceny. Do budowy wzniesień z klocków i bloków betonowych nie jest potrzebna zaprawa, co wpływa na niskie koszty inwestycyjne. 

Płyty drogowe, zapytaj o cenę inwestycji w Tarnobrzegu

Doświadczona firma BetonBud określi wycenę oraz doradzi nalepsze płyty drogowe dla Twojego projektu budowlanego. Takie płyty drogowe są bezpieczną i finansowo korzystną inwestycją. Można zbudować z nich drogi dojazdowe na plac budowy oraz podjazdy do domu. Płyty mają różne kształty i wielkości. W ofercie są również płyty ażurowe, które świetnie nadają się do ogrodu. Jeśli zależy Ci na płytach, w których chcesz posadzić rośliny, wybierz ażurowe formy betonowe. O więcej możliwości zapytaj pracowników firmy BetonBud, którzy świadczą usługi na terenie powiatu tarnobrzeskiego.

Atrakcyjne ceny wynajmu koparko-ładowarki w Tarnobrzegu i okolicach

Jeśli zastanawiasz się nad wynajmem sprzętu na budowę, firma BetonBud zapewnia profesjonalne maszyny, koparko-ładowarki z dwoma wysięgnikami. Zdecydowanie ułatwia to pracę i skraca czas realizacji inwestycji. Oferujemy koparko-ładowarki, które są optymalnym rozwiązaniem na Twojej budowie. Zapytaj o dostępne terminy wynajmu maszyny i ciesz się dobrym rozwiązaniem działań porządkujących czy wyrównujących ziemię pod wylewkę. Sprzęt jest wielofunkcyjny, dlatego nadaje się do wykonania wielu prac budowlanych.

Zapytaj o nowoczesne ogrodzenia betonowe

Jeśli interesujesz się nowoczesnym i bardzo wytrzymałym ogrodzeniem swojej posesji firma BetonBud posiada wiele wzorów przęseł betonowych o standardowych wymiarach 50x200. Oprócz uniwersalnych wielkości płyt betonowych oferujemy podejście indywidualne. Od Ciebie zależy jakie rozmiary potrzebujesz. Przypominamy, że płot o wysokości do 220 cm jest możliwy do postawienia bez zezwoleń z urzędu. Zastanów się czego pragniesz i skontaktuj się z firmą BetonBud na terenie miasta Tarnobrzeg. Jesteśmy do dyspozycji. Naszą zaletą jest 20 lat doświadczenia.